Mgr. Zdeňka Kreislová

Mgr. Zdeňku Kreislovou ocenil hejtman Plzeňského kraje.

Ve čtvrtek 26. března 2015 na krajském úřadě převzala Mgr. Zdeňka Kreislová pamětní medaili hejtmana při příležitosti blížícího se dne učitelů (28. března) za dlouholetou úspěšnou práci ve školství.

Zdeňka má letos prvňáky a již od roku 1996 pracuje v programu Začít spolu, který klade důraz mj. na individuální přístup k dítěti, týmovou práci a sebehodnocení. Je autorkou knihy „Krok za krokem 1. třídou“, dlouholetou lektorkou letní školy „Začít spolu“ a dalšího vzdělávání učitelů. Je recenzentkou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a metodického portálu Výzkumného ústavu pedagogického. Významná je její dlouhodobá spolupráce s Fakultou pedagogickou ZČU v Plzni při vedení pedagogických a asistentských praxí studentů učitelství 1. stupně.

Zdeňko, gratulujeme!