Patrik Sušič byl vyslán jako zástupce do Městského žákovského parlamentu

Školní parlament slaví veliký úspěch. Náš člen Patrik Sušič byl vyslán jako zástupce do Městského žákovského parlamentu.

V sále Luďka Pika plzeňské radnice, ve kterém se konají jednání Rady města Plzně, se nejen zúčastnil zasedání, ale byl zvolen i předsedou MŽP.

Patriku, přejeme Ti ve tvé nové funkci mnoho úspěchů. Přinese to určitě řadu nových zkušeností a poznatků.

Městský žákovský parlament byl původně projektem Místního akčního plánu rozvoje vzdělávání II (MAP II), a nyní jej obnovil Odbor školství, mládeže a tělovýchovy Magistrátu města Plzně. Od městského školního parlamentu si slibuje zvýšení kompetencí mladých lidí pro demokratickou kulturu, zlepšení v oblastech vztahu žáků ke škole, motivace k participaci na životě školy, ale i komunikace žáků mezi sebou a jejich sociální vyspělosti.

Zdroj: plzen.eu

Odkaz na článek