Pohár rozhlasu s Českou spořitelnou

Děvčata dvakrát druhá

Po covidové pauze si mohly děti z druhého stupně opět zazávodit v atletických disciplínách (60m, 600-1500m, štafeta 4x60m, skok daleký, skok vysoký, kriket/koule) v soutěži POHÁR ROZHLASU S ČESKOU SPOŘITELNOU.

Závody proběhly ve dvou kolech (okresním, krajském) na atletickém stadionu AK ŠKODA PLZEŇ. Okresního kola III. kategorie chlapců a děvčat 12.5. 2022 se zúčastnilo celkem 29 družstev. Naše děvčata z 1.ZŠ obsadila krásné 2. místo, chlapci 4. místo.
Děvčata si vybojovala postup do krajského kola, které proběhlo 26.5. 2022. Krajského kola se v soutěži družstev dívek zúčastnilo 10 škol. Díky svým bojovným výkonům a celkovému součtu 5335 bodů, to opět cinklo. Děvčata na stupních vítězů zdobily stříbrné medaile a krásný pohár s diplomem. GRATULUJEME!
V okresním kole 13.5. 2022 se dařilo i starším dětem ve IV. kategorii, ve které děvčata obsadila pěkné 4. místo a chlapci byli na 6. místě z celkového počtu 30 zúčastněných družstev.