Prvňáčci z 1.B přejí všem krásné Vánoce a do nového roku 2020 hodně zdraví, štěstí a lásky

Dne 19. prosince 2019 se prvňáčci z 1. B vydali se svojí paní učitelkou Gabrielou Hajšmanovou a paní asistentkou Janou Mrázkovou na předvánoční procházku do lesa.

Měli jsme velké štěstí a potkali myslivce, který stál u nízkých stromků. Byli jsme zvědaví, co dělá, tak jsme se ho zeptali. Vysvětlil nám, že někdo přinesl do lesa krmení pro zvěř, ale udělal chybu, protože ho zavěsil na stromky pomocí provázků. Vysvětlil nám, proč to bylo špatně a pověděl spoustu nových informací o lesní zvěři a zimě v lese. My jsme mu na oplátku pomohli odstranit všechny provázky, aby zvířátkům neublížily.

Při naší procházce jsme si prohlédli i Kamenný rybník. Zde jsme také pořídili naši "srdíčkovou" fotografii.

Cestou zpět jsme šli dobrodružnou stezkou, takže jsme si procházku pěkně užili.

Rádi bychom touto cestou popřáli všem rodičům, dětem, vedení školy, učitelům i zaměstnancům školy šťastné a veselé Vánoce a do nového roku 2020 vám přejeme hodně zdraví, štěstí a lásky.

Prvňáčci z 1.B se svojí paní učitelkou