Oblečte se do barev naší školy! Limitovaná edice školního oblečení je tu
Máte rádi naši školu a chcete ukázat, že k ní patříte? Máme pro vás skvělou zprávu! Právě teď se otevírají brány našeho vlastního školního e-shopu, kde najdete exkluzivní kolekci oblečení s motivem 1. ZŠ Plzeň.
V nabídce na vás čekají parádní mikiny, stylová trička, tepláky, kšiltovky, batohy a další kousky. Vybrat si můžete z mnoha střihů, velikostí i barev – na své si přijdou jak prvňáčci, tak starší žáci nebo klidně i samotní rodiče a fanoušci školy!
Jak to funguje?
Tento e-shop je krátkodobý a speciální. Nejedná se o běžný obchod, který běží celoročně. Funguje na principu hromadné objednávky:
-
Vyberte a objednejte: Prohlédněte si nabídku společně s dětmi a objednejte si své oblíbené kousky.
-
Uzavření e-shopu: Po uplynutí termínu se e-shop kompletně uzavře.
-
Výroba a doručení: Všechno objednané oblečení se vyrobí najednou a následně se doručí.
Nenechte si tuto šanci utéct – až se odpočet na webu zastaví, možnost objednání pro letošní rok skončí!
Kde nakupovat?
Kompletní nabídku a možnost objednání najdete přímo zde:
Užijte si společný výběr a budeme se těšit, až se po chodbách i venku potkáme v nových školních barvách!










