Ohlédnutí 2. B za školním rokem 2020/2021

Ohlédnutí 2. B za školním rokem 2020/2021

V letošním školním roce jsme zažili spoustu změn a nových zkušeností. Nejvíce naši výuku ovlivnila covidová pandemie. Již v září si naše třída vyzkoušela karanténu, všechny děti byly moc statečné a zvládly i opakované PCR testování.
Na podzim se školy zavřely pro všechny děti, ale měli jsme štěstí. Druháčci mohli chodit do školy před Vánocemi i po nich. Podařilo se nám potěšit ty, kteří pomáhali (zdravotníci, policisté, hasiči, laboratoře atp.) a měli jsme z toho ohromnou radost 😊. Bohužel situace s pandemií se na jaře opět zhoršila, a tak jsme další období museli zvládnout v režimu distanční výuky a následně několik týdnů s rotační výukou.
Děti se zdokonalily ve využívání technologií. Všechny děti zvládly on-line vysílání i použití různých programů určených k procvičování probraného učiva.
Jsem moc ráda, že od května jsme se mohli všichni potkávat ve škole, i když s mnoha omezeními a testováním. Ale nebyli jsme jen ve třídě, hodně času jsme trávili v přírodě.
Ještě jednou bych ráda poděkovala všem svým žáčkům za jejich statečnost, trpělivost a snahu zvládat tento náročný školní rok. Velké poděkování patří i všem rodičům a dalším dospělákům, kteří dětem pomáhali při domácím vzdělávání.
K článku přikládám několik fotografií z našeho společného objevování. I když jsme ve škole netrávili tolik času jako jiné roky, i přesto jsme zvládli projít programem Les ve škole a děti byly za svoji práci odměněny certifikátem Lesní třída 😊.
Krásné léto všem přeje paní učitelka Gabriela Hajšmanová
Více v naší fotogalerii.

 

 

Naši partneři:

Oficiální stránky města Plzně