Školní výlet 7.C do Klatov

Dne 24. června se třída 7.C vydala na školní výlet do Klatov. Ráno jsme společně odjeli autobusem a po příjezdu nás čekal zajímavý program plný poznávání historie města.

 Nejprve jsme navštívili klatovské katakomby, kde jsme se dozvěděli mnoho zajímavostí o jejich vzniku a historii. Prohlídka byla pro některé žáky tajemná a trochu dobrodružná, ale všechny zaujala. Poté jsme zamířili na Černou věž, která prověřila naši fyzickou kondici. Cesta na vrchol vedla po strmých schodech a výstup nebyl úplně jednoduchý. Přesto jsme všichni výzvu zvládli a odměnou nám byl krásný výhled na Klatovy i široké okolí.

 Během výletu panovala dobrá nálada, počasí nám přálo a nechyběl ani čas na občerstvení a společné zážitky s kamarády. Všichni si výlet užili a odvezli si domů mnoho nových poznatků i hezkých vzpomínek.

 Bc. Michaela Londová

 

Naši partneři:

Oficiální stránky města Plzně