VÁNOČNÍ STROM PŘÁNÍ

Dne 22. 12. 2022 předtím, než jsme se rozběhli na vánoční prázdniny, uspořádal školní Parlament akci Vánoční strom přání. Na nádvoří školy u rozsvíceného stromečku jsme se sešli, abychom si společně zazpívali pár vánočních písní a děti si mohly na stromeček pověsit ozdobu, do které vložily svá vánoční přáníčka. I když nám nepřálo počasí, a ještě chvilku před akcí pršelo, mnohé děti dorazily a přinesly si i krásné lampiony. Abychom sváteční pohádkovou náladu přenesli i do okolí školy, vyrazili jsme na krátký lampionový průvod sídlištěm. Pro zahřátí byl připraven oblíbený vánoční čaj.

Potom ještě pan ředitel pronesl pár slov, popřál všem krásné Vánoce a vydali jsme se vstříc vánočním svátkům.
Děkujeme všem, co dorazili i přes nepřízeň počasí, a i žákům ze školního Parlamentu, kteří nacvičili celé předvánoční zpívání a tuto akci uspořádali.

Video z akce uvidíte zde: