Výsledky zápisu do prvního ročníku 2015/2016

Vážení rodiče, 

máme radost, že jste si pro vzdělávání Vašeho dítěte vybrali naši školu. Letos přišlo k zápisu 129 dětí a byly opravdu velmi šikovné

 
Jak se připravit na 1. září?, co se bude na začátku školního roku dít, kdy proběhne zápis do školní družiny, jak zajistit obědy ve školní jídelně apod. se dozvíte na schůzce rodičů a budoucích prvňáčků, která se uskuteční během června v aule naší školy. O jejím konání budete informováni na těchto webových stránkách a dopisem, který Vám zašleme na adresu, kterou jste uvedli při zápisu. Pro děti bude připraven program ve třídách.
 
Děti můžete přihlásit do kurzu Předškoláček, který nabízí naše komunitní škola (stručně ji říkáme KoŠ). Více informací zde.
 
1. září 2015 se těšíme na Vašeho budoucího prvňáčka a věříme, že program Začít spolu mu umožní dobrý start k jeho celoživotnímu vzdělávání.
 
Radek Dolenský
ředitel školy
 

Naši partneři:

Oficiální stránky města Plzně