Výuka jazyků na II. stupni s rodilými mluvčími

Už třetím rokem na 2. stupni procvičují naši žáci konverzaci v malých skupinách s rodilým mluvčím. Po dvou letech vystřídala Jeralda Dela Cruze nová rodilá mluvčí Aibl Benjapan. Žáci si na konci každého pololetí k vysvědčení odnáší ještě Report, ve kterém jsou zhodnoceny jejich komunikační schopnosti v angličtině.

Rodilou mluvčí angličtiny posílily v lednu a únoru dvě Francouzky, Priscilla Giuliani a Adeline Genevre. Jejich autentická francouzština nadchla i žáky, pro které to byla příležitost vyzkoušet své znalosti francouzštiny a natrénovat odposlech a výslovnost.

V březnu se už těšíme na rodilou mluvčí němčiny, která k nám přijede z Rakouska a bude u nás učit do konce školního roku. Takže příležitost potrénovat se v konverzaci a poslechu budou mít tentokrát němčináři….