Ekosystém lidských obydlí - projektová výuka ve 2. C

Po pozitivních ohlasech na předchozí projekty jsme se ve 2.C pustili do dalšího tématu, které žáci s nadšením zpracovávali nejen ve škole, ale i doma. Tentokrát si vybírali z přírodovědných témat zaměřených na ekosystém lidských obydlí. Žáci měli za úkol zjistit, jaké rostliny rostou v jejich okolí a jaká tam žijí zvířata. Na projektech je nadšení žáků znát, spousta prací je nad očekávanou úrovní druhé třídy, za což všechny moc chválím. V samotných prezentacích rozmanitě zpracovaných prací je znát velký pokrok – žáci hrdě představují své trojrozměrné modely, mapy, herbáře či velké plakáty a učí se od sebe navzájem.
Velmi děkuji všem žákům a jejich rodičům za kvalitně a kreativně zpracované práce