Halloween na 1. ZŠ

Halloweenský rej proběhl 31. 10. na naší škole. Školní parlament vyhlásil pro své spolužáky z 1. stupně tento den plný strašidelných masek a převleků. A bylo na co se dívat. Paní učitelky a vychovatelky nápaditě vyzdobily společně s dětmi třídy. Mnohde se zapojili i maminky, tatínkové, babičky…, a připravili pro děti originální občerstvení. Některé třídy si kromě kostýmů připravily i hezká vystoupení. I program ve třídách se přizpůsobil tomuto dni. Například v tělocvičně proběhla přetahovaná pohádkových bytostí, při hudebce si děti zazpívaly o strašidlech na hradě Okoři, dokonce anglické říkanky a písničky zněly naší školou. Přinášíme na ukázku pár fotografií a krátké video z akce, které najdete zde:
Podívejte se v naší fotogalerii.