Návštěva koncertu folklorních souborů v rámci Mezinárodních folklorního festivalu CIOFF Plzeň 2016 v naší škole.

Návštěva koncertu folklorních souborů v rámci Mezinárodních folklorního festivalu CIOFF Plzeň 2016 v naší škole.
Názory dětí z  2.A.

,,Bylo to úžasné! Děkuji za mnoho inspirací. Dokonce jsem se naučila tanec.“
,,Děkuji vám za to , že jste si pro nás připravili tanec a za to ,že jsme si mohli také zatancovat , bylo to moc fajn.“
,,Nejvíce mi zaujal tanec s vějířky.“
,,Myslela jsem, že tam budou vystupovat děti a ne dospělé. Nejvíce co se mi líbilo , bylo Slovensko.“
,,Chtěly by jsme taky takové šaty. Děkujeme za krásné představení.  A za krásné písničky.“
,,Nejvíce mě bavil šaman. I když měl v ruce něco , co nevonělo, byl nejlepší ze všech.“
,,Děkuji za inspiraci také z Mexika.“
,,Slovensko nás zaujalo nejvíce , protože jsme si mohli zatančit.“
,,Děkujeme za krásné vystoupení a že jsme si mohli zatancovat s pravými Slováky.“
Videa z akce si můžete spustit zde.