Poděkování - zájezd do Anglie

Ještě jednou moc děkuji za důvěru. Je mi líto, že náš zájezd hned v začátku postihla nehoda a zkomplikovala tak jeho následný průběh.
Naštěstí se vše obešlo bez zranění a problém se podařilo vyřešit. Je to i zásluha Vašich pedagožek, které situaci zvládaly s přehledem a velmi citlivě se chovaly k dětem.

Nestává se mi často, že paní učitelky tolik pomáhají při udržování disciplíny a bezpečnosti dětí v ulicích Londýna.
Není obvyklé (a na tom jsme se shodli i s pány řidiči), aby tak důrazně trvaly na pořádku v autobuse.
Není samozřejmostí, že se děti chovají slušně, jsou dochvilné, pozorně naslouchají a respektují dospělé.

Věřte mi, že podobná slova nepíši všem.
Vaši skupinu jsem si velmi oblíbila, máte opravdu dobře vedené děti a soudě podle pedagogického doprovodu, i milý učitelský sbor.

Přeji Vám příjemné svátky a jen šťastné dny v roce 2016.

Ing. Zuzana Smoradová
cestovní kancelář Albion