Školní olympiáda 2023

V září naše škola uspořádala školní olympiádu, kde se žáci mohli zúčastnit různých disciplín. Například skok daleký, sprint, šplh atd. Olympiádu pořádali učitelé z naší školy s pomocí parlamentu, který se podílel na moderování, zvučení, foto a video dokumentaci, a také členové parlamentu pomáhali na jednotlivých stanovištích. Na výběr bylo z mnoha disciplín, proto se každý mohl zapojit v tom, co ho baví. V průběhu celého dne také moderátoři dělali rozhovory s žáky i učiteli školy, kteří mohli sdílet své pocity z olympijského dne. Z pohledu moderátorů se olympiáda opravdu vydařila a celkově jsme si moderování i s rozhovory a závěrečným vyhlášením vítězů moc užili. Atmosféra sportovního dne byla opravdu skvělá. Na všech závodních bylo patrné opravdové nasazení a radosti z výher.

Veronika Jarošová a parlament školy