Velikonoční dílny v ŠD

Ve čtvrtek 21. 3. 2024 se na naší škole konaly tradiční Velikonoční dílny, které si pro děti a rodiče připravily vychovatelky ŠD. Společně si mohli vytvořit velikonoční dekoraci z přírodnin na stůl nebo do okna, ozdobit vajíčka ubrouskovou technikou nebo motouzy, upéct jidášky, uplést pomlázku za přítomnosti zkušeného pomocníka, dále pak ozdobit perníčky, vyrobit vlněného beránka a mnoho dalšího. I o těchto dílnách se k nám připojila paní učitelka 2. stupně, která měla netradiční techniky pro výrobu plstěných vajíček, vypalování do dřeva nebo kresbu na textil. Máme radost, že mají dílny mezi dětmi a rodiči takovou oblibu a přijdou v hojném počtu. Odnášejí si nejen krásné výrobky, ale i veselou náladu. Děkujeme všem, kteří nás navštívili a společně si zkrátili čekání na krásné a veselé Velikonoce.